Zawody dla Członków uczestników - ZMIANA TERMINU na 12.05.2024

UWAGA ! Ze względu na warunki pogodowe Rada Młodzieży Okręgu PZW Sieradz zdecydowała o przesunięciu zawodów Olimpiady Wędkarskiej na 12 maja 2024. Lokalizacja pozostaje bez zmian.

RADA MŁODZIEŻY Okręgu PZW w Sieradzu informuje, że na 28 kwietnia 2024 - zaplanowana jest pierwsza Olimpiada WĘDKARSKA.
W zawodach mogą wziąć udział członkowie uczestnicy PZW Okręgu PZW w Sieradzu, którzy dokonali opłaty składki członkowskiej.

Rocznik 2009 i młodsi.

Miejsce rozgrywania - Lututów - woda sportowa Koła PZW ŁUŻYCA Lututów.
Zbiornik znajduje się przy drodze : Złoczew - Walichnowy.

OLIMPIADA składa się z 3 dyscyplin : zawody wędkarskie (3 godzinne) - metoda spławikowa, test wiedzy ekologiczno - wędkarskiej i test sprawnościowy (rzut piłkami tenisowymi do celu).

Zbiórka o godz. 7,30.

Losowanie stanowisk - 8,00.

Zgłoszenia - do 24 kwietnia, na adres mailowy : mlodziez.pzwsieradz@op.pl lub smsem 601 344 212. W zgłoszeniu należy podać : imię i nazwisko uczestnika, rok urodzenia, nazwę macierzystego Koła, nr telefonu kontaktowego.
W załączniku - ZGODA na udział w zawodach - OBOWIĄZKOWE !!!

W przypadku pytań proszę o kontakt.

Organizator nie pokrywa kosztów dojazdu uczestnika i opiekuna na zawody.

Pliki do pobrania

• zgoda-rodzicow-i-opiekun-rm.docx